Nasze Wynagrodzenie

Wiemy, że pieniądze są tym czynnikiem, który najczęściej zniechęca przedsiębiorców do korzystania z usług prawnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wachlarz sposobów rozliczeń za świadczoną przez nas pomoc.

Wysokość naszego wynagrodzenia ustalana w każdym przypadku indywidualnie i zależna jest od stopnia skomplikowania sprawy oraz nakładu pracy.

Wystawiamy faktury VAT oraz paragony fiskalne.

Przyjmujemy płatności gotówką oraz przelewem.

Wynagrodzenie za prowadzenie konkretnej sprawy lub dokonanie danej czynności
ROZWIŃ
ZWIŃ

W sytuacjach, kiedy nasi klienci potrzebują jedynie porady, konsultacji, opinii prawnej (w tym opinii na piśmie) lub pomocy w prowadzeniu konkretnej sprawy (na przykład sprawy sądowej lub administracyjnej) możliwe jest ustalenie wynagrodzenia za prowadzenie danej sprawy lub dokonanie czynności. W takich przypadkach, nasze wynagrodzenie obejmować będzie wszelkie podejmowane czynności, niezależnie od liczby przepracowanych przez nas godzin.

Ryczałt miesięczny z limitem godzin i stawką godzinową
ROZWIŃ
ZWIŃ

Ryczałt miesięczny z limitem godzin przewidziany jest dla świadczenia przez nas stałej obsługi prawnej Twojego biznesu. W ramach ustalonej w umowie liczby godzin otrzymujesz od nas kompleksową, codzienną pomoc w prowadzeniu Twojego przedsiębiorstwa od strony prawnej. Zarówno liczbę godzin, jak i stawkę zawsze ustalamy indywidualnie.

Rozliczenie godzinowe
ROZWIŃ
ZWIŃ

Jeśli nie potrzebujesz naszej stałej obecności w swoim przedsiębiorstwie, a jedynie doraźnej, nieregularnej pomocy prawnej lub z jakichkolwiek względów nie będziemy w stanie oszacować z góry ryczałtu za prowadzenie danej sprawy lub wykonanie czynności zaproponujemy Ci wynagrodzenie godzinowe. Płacisz tylko za czas faktycznie spędzony przez nas nad Twoją sprawą.

Success fee, czyli wynagrodzenie za sukces.
ROZWIŃ
ZWIŃ

Success fee, czyli tzw. premia za sukces stanowi dodatkowy składnik wynagrodzenia, który pojawia się najczęściej w przypadku prowadzenia przez nas spraw sądowych o zapłatę (niezależnie od tego, po której stronie sporu występujesz). Success fee to albo konkretna kwota albo procent wartości przedmiotu sporu, która stanie się częścią naszego honorarium w przypadku pozytywnego wyniku sprawy.

Zaznaczamy, że zgodnie z Kodeksem Etyki Radcy Prawnego nie świadczymy pomocy prawnej, za którą wynagrodzeniem miałoby być wyłącznie success fee.